Sprzęt poleasingowy

Dla większości firm niezbędny jest wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Leasing laptopów biurowych stał się powszechną praktyką wśród dużych firm. Komputery poleasingowe Elbląg

Po wygaśnięciu umowy firmy mogą zastanawiać się jaka jest najlepsza opcja do obsługi ich laptopów poleasingowych i jak najlepszego wykorzystania inwestycji leasingowej. W tym momencie dochodzi do recyklingu i likwidacji laptopów ze stanu firmy. Niekiedy firmy decydują się na recykling swojego sprzętu u niezawodnego sprzedawcy, mają pewność, że otrzymują maksymalne korzyści z leasingu.

Komputery poleasingowe Elbląg

Firma Kompomania oferuje gamę urządzeń poleasingowych t.j : komputery desktopowe, laptopy, używane monitory i urządzenia wielofunkcyjne.

Stan urządzeń w wiekszości przypadków jest wzorowy, urządzenia nie są wyeksploatowane. Sprawadzamy każdy sprzęt pod względem jego sprawności przy każdej transakcji.

Stawiamy na głównych potentatów technologicznych takich jak: Dell, Lenovo i HP. Wierzymy, że produkty o wysokim standardzie posłużą Państwu w firmie przez długi okres.

Komputery poleasingowe Elbląg

Do każdego klienta i każdej realizacji zamówienia podchodzimy indywidualnie. Badajmy zapotrzebowanie klienta na sprzęt, urządzenia i potrzebne technologie.

Nam zależy na Państwa zadowoleniu. Świadczymy usługi po sprzedażowe oraz zapewniamy gwarancję na nasz sprzęt. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma urządzeń idealnych i tych, które się nie psują.

Zapraszamy! Przyjedziemy !