Zbuduj komputer gamingowy z Kompomania

Większość z nas posiada w domu komputer stacjonarny lub laptop. Niestety nie każdy sprzęt, który jest idealny do codziennego użytkowania sprosta potrzebom pasjonata gier komputerowych. Branża gamingowa rozwija się w zawrotnym tempie, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wymagających i cieszących oko gier. Z tego powodu komputery, na których nowoczesne gry będą działać sprawnie, muszą być złożone z mocniejszych podzespołów niż komputery do codziennego użytku. Komputer do gier Elbląg

E-sporty i streaming gier w internecie wyznaczają nowe formy rywalizacji oraz popularności w społeczności graczy. E-sporty czyli zawody z wykorzystaniem gier komputerowych w których zmagają się zawodowi gracze z Polski lub całego świata oraz streaming czyli udostępnianie na żywo własnej rozgrywki dla widzów w internecie.

Każdy gracz – i ten młodszy i ten starszy – zdaje sobie sprawę z minimalnych wymagań komputera, na którym gra będzie sprawiać przyjemność. Co raz częściej próbują swoich sił w serwisach strumieniowania rozgrywki typu : Twitch i dzielą się swoja rywalizacją z innymi. Do minimalnych wymagań z jakimi komputer zmaga się podczas grania w grę dochodzi dodatkowe obciążenie w postaci ciągłego nagrywania obrazu z komputera i udostępniania go „na żywo”. Ewentualnie, niektórzy decydują się na zakup odrębnego komputera do samego strumieniowania obrazu.

Zbuduj komputer do gier Elbląg z Kompomania

Dobry komputer gamingowy to niemały wydatek. Do tego doliczyć trzeba koszt monitora który będzie również posiadał odpowiednie parametry.

Normalnym jest wówczas, że zaczynamy szukać tańszych opcji na popularnych serwisach sprzedażowych lub sklepach internetowych. Istnieje duża szansa, że w takich okolicznościach uda nam się znaleźć produkt, który sprzedawca opisuje jako komputer gamingowy nawet za 1300zł.

Niestety rynek bywa brutalny i musimy być świadomi, że nie jest to wygórowana cena za odpowiedni sprzęt do grania w najnowsze tytuły gier i w dłuższej perspektywie czasu inwestycja w taki komputer może okazać się całkowicie odwrotnym rezultatem.

Komputery gamingowe w okazyjnie niskiej cenie posiadają uwypuklone pozytywne strony oferowanego produktu np. nienajgorszą kartę graficzną czy sporą ilość pamięci RAM, jednak często zatajają fakt, iż przy budowaniu jednostki użyto zbyt słaby zasilacz lub płytę główną niededykowaną dla komputera przeznaczonego do gier.

komputer do gier elbląg

Idąc więc tą myślą, komputery gamingowe to jeden z wielu produktów, gdzie nie zawsze okazyjna cena przekłada się na jakość i zadowolenie z przyszłego użytkowania. Nie warto czasem inwestować swoich pieniędzy w sprzęt wątpliwej jakości i pochodzenia, ponieważ w nieco wyższej cenie możemy zmontować sobie komputer samodzielnie, z podzespołami, trzymając wszystko pod kontrolą.

STWORZYMY IDEALNY KOMPUTER DLA CIEBIE

Jeśli zastanawiasz się nad zbudowaniem PC pod swoje potrzeby, ale brak Ci czasu lub wiedzy jak to zrobić, postaw na nas. Stworzymy komputer do gier w Elblągu dla Ciebie. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego KOMPOMANIA – komputery Elbląg, gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi oraz użycie podzespołów sprawdzonych marek. Pragniemy aby zbudowany przez nas komputer gamingowy posłużył Ci przez długi okres.

Jako nasz klient masz także możliwość wpływania na to co znajdzie się w Twoim sprzęcie. Możesz również zlecić nam złożenie swojego PC z samodzielnie zakupionych elementów. W razie problemów z niekompatybilnością zgłosimy Ci nasze zastrzeżenia, jednak ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy Tobie. Jeśli zdecydujesz się na usługę budowy komputera gamingowego w Elblągu, w KOMPOMANIA, doprecyzujemy projekt pod Ciebie i Twoje wymagania.

Na podstawie podzespołów, które wraz z ekipą KOMPOMANIA wybierzesz, wycenimy stworzenie Twojego komputera do gier. Z nami masz pewność, że koszt PC dopasujemy do Twoich możliwości finansowych.

Jeśli jesteś zainteresowany budową komputera gamingowego w Elblągu, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą firmą.